SITEXPO 2011 - Regionalne Warsztaty Detektywistyczne

Ogłoszenia

Moderator: Detektyw

ODPOWIEDZ
inwitech
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-29, 13:25
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

SITEXPO 2011 - Regionalne Warsztaty Detektywistyczne

Post autor: inwitech » 2011-03-30, 13:47

Szanowni Państwo,

Techniki inwigilacji i pozyskiwania informacji ewoluują w trybie błyskawicznym. Co roku na międzynarodowych targach „MILIPOL”, których jesteśmy stałym uczestnikiem, pojawia się sprzęt który jeszcze w zeszłym roku był nie obecny na rynku.

Warsztaty „SIT EXPO” powstały w odpowiedzi na wciąż aktualne problemy dotyczące rozwoju technik pozyskiwania i ochrony danych oraz rozwoju technik inwigilacyjnych.

Warsztaty będą się odbywały w poszczególnych stolicach wojewódzkich w terminach, które znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.sitexpo.pl

Warsztaty przeznaczone w szczególności dla:
- przedstawicieli sektora bezpieczeństwa;
- administratorów danych osobowych;
- pełnomocników ds. ochrony informacji niejawnych;
- członków zarządu i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach.

W trakcie warsztatów zostaną przedstawione teoretyczne i praktyczne możliwości wykorzystywania najnowszych technologii w realizacjach zadań inwigilacyjnych. Konsultanci z wiodących firm krajowych zapoznają uczestników spotkania z najnowszymi technologiami oraz ofertą dedykowaną dla firm funkcjonujących na polskim rynku, wskażą bezpośrednich producentów, autoryzowanych dystrybutorów, oraz rzeczywiste źródła zaopatrywania się w sprzęt. W trakcie warsztatów poznacie Państwo teoretyczne i praktyczne zasady działania i stosowania urządzeń w warunkach terenowych.

Warsztaty mają charakter „otwarty” i zapraszani są na nie przedstawiciele biznesu oraz sektora bezpieczeństwa.

Rejestracja uczestnictwa:
W otrzymanej kopercie znajdziecie Państwo zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie i wysłanie do nas formularza zgłoszeniowego oraz dokonania opłaty czynią zaproszenie aktywowanym i uprawniającym do wejścia na warsztaty. Zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do przesłania załączonego formularza zgłoszeniowego drogą elektroniczną, poprzez faks, ewentualnie tradycyjną pocztą. Przyjęcie rezerwacji zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym. O udziale w warsztatach decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń (z uwagi na ograniczenia sali - liczba miejsc ograniczona). Koszt uczestnictwa w warsztatach jest podany na formularzu zgłoszeniowym i jest uzależniony od ilości zgłoszonych osób i czasu dokonania zgłoszenia.

Każdy z uczestników otrzyma katalogi w formie elektronicznej firm prezentowanych, oraz materiały poglądowo - szkoleniowe z tematów omawianych w trakcie warsztatów. Organizator wspólnie ze sponsorem warsztatów przygotował souveniry dla uczestników które zostaną rozlosowane wśród uczestników w trakcie warsztatów.
Dokładne informacje oraz agenda spotkania jest do wglądu na stronie internetowej www.sitexpo.pl
Zapraszamy na regionalne warsztaty detektywistyczne SITEXPO 2011

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2011-04-07, 23:10

Temat ciekawy.... tylko jaki będzie koszt tych warsztatów w Gdańsku? To prawie za rok... Czy kwota będzie adekwatna do aktualnie proponowanej?
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

inwitech
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-29, 13:25
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: inwitech » 2011-04-12, 12:12

Terminy spotkań podane na naszej stronie są (oprócz dwóch pierwszych) tzw. ruchome czyli np. jeżeli chodzi o Gdańsk może sie okazać że będzie to jeszcze przed sezonem urlopowym. Koszt udziału w warsztatach oscylować będzie w tych kwotach, które są aktualnie dla Poznania i Wrocławia choć zakładamy i dokładamy wszelkich starań by się nie zmieniła.

Pozdrawiamy
Inwitech
Zapraszamy na regionalne warsztaty detektywistyczne SITEXPO 2011

domi.nika
Posty: 171
Rejestracja: 2019-06-27, 12:20

Re: SITEXPO 2011 - Regionalne Warsztaty Detektywistyczne

Post autor: domi.nika » 2021-10-18, 10:40

czy takie spotkanai i warsztaty sa jeszcze kontynuowane?
________________
https://serwis-samochodowy.szczecin.pl

ODPOWIEDZ