Detektyw Warszawa

W tym miejscu można opisać dlaczego pozytyw dla: Podaj Imie i Nazwisko lub firmę Detektywistyczną, link do strony, Miejscowość usługi, Rodzaj usługi, Cenę, dlaczego warto skorzystać z usługi, pozostaw kontakt do siebie

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

B.D. MIPOL
Posty: 6
Rejestracja: 2017-01-23, 13:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: B.D. MIPOL » 2017-03-24, 13:01

Witam wszystkich, nasze biuro detektywistyczne z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi dla klientów z całej Polski. Przyjmujemy zlecenia, od firm i osób prywatnych, które dotyczą działań detektywistycznych na terenie dolnego śląska.
- zajmujemy się obserwacją osób i miejsc
- ustalaniem składników majątkowych osób prawnych i fizycznych
- ustalaniem numeru pesel
- ustalaniem numeru telefonu wraz z danymi właściciela
- windykacją
- wywiadem gospodarczym
- raportami handlowymi
- zbieraniem materiałów dowodowych na potrzeby sprawy rozwodowej

Wiejce informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie <a href=http://mipol-detektywi.pl rel=”nofollow” target=”_blak”>http://mipol-detektywi.pl</a> Działamy na terenie całego kraju.

janusz1
Posty: 1
Rejestracja: 2017-08-13, 16:14

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: janusz1 » 2017-08-13, 16:27

Najważniejsze jest uczciwość i rzetelność Detektywa, już nie raz spotkałem się z tym , że tworzą sztuczne koszty . W Warszawie korzystałem z paru biur detektywistycznych , aż wreszcie trafiłem na Pana Wojtka z Biura Warszawskiego Detektywa WYKRYWACZ Detektyw Warszawa Wykrywacz. Już przed podpisaniem umowy wiedziałem wszystko i nie było żadnych tajemnic czy nieścisłości. Uczciwa wycena i pełna dokumentacja . Zlecenie wykonane w 100 % , a przy tym ceny adekwatne do wykonanej pracy. Żadnej ściemy i dodatkowych ukrytych kosztów. Zapamiętajcie,że zbyt tanie usługi detektywistyczne pachną co najmniej źle wykonanym zadaniem.

malgosia_zur
Posty: 1
Rejestracja: 2017-08-30, 10:20

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: malgosia_zur » 2017-08-30, 10:25

Tak potwierdzam , mojego nieuczciwego męża namierzono w 3 dni ze wszelkimi dowodami . Ceny bardo dobre.
Ja korzystałam z tej strony Detektyw Warszawa , ale to ta sama firma. Właściciel przeuroczy człowiek.

wojtek33
Posty: 3
Rejestracja: 2017-12-05, 09:50

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: wojtek33 » 2017-12-05, 09:54

Jest taki detektyw jak Tomasz Anioł, jego bym podpowiadał zwłaszcza jak człowiek chce się rozwieść. Moja żona bardzo dobrze się ukrywała, oszukiwała mnie przez bity rok, dopiero detektyw w ciągu tygodnia ją namierzył z kochasiem...

detektywwarszawa
Posty: 1
Rejestracja: 2017-12-27, 17:51

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: detektywwarszawa » 2017-12-27, 18:00

Ja polecam Biuro wywiadowczo-detektywistyczne Rafalski Detektyw Warszawa
Panowie są naprawdę fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, mają wręcz nieograniczone możliwości. Odzyskali mój dług bardzo szybko...

Z całym sercem polecam !

Anija1979
Posty: 1
Rejestracja: 2018-02-15, 12:56

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: Anija1979 » 2018-02-15, 13:05

Witam
Chciałabym polecić z czystym sumieniem firmę CBS Detektywistka. Pan Artur i Szczepan zebrali wspaniały materiał, do rozwodu z moim mężem co znalazło uznanie mojej Pani mecenas. Nie będę opisywała szczegółów. Ale mogę zaświadczyć, że jest to mocny oręż do walki z mężczyzną z którym mam dwóch synów. Sprawozdanie zawiera bardzo dobrej jakości zdjęcia i filmy. Widać w nich fach jaki posiadają panowie detektywi. Opis wykonywanych czynności (tym samym poczynań mojego małżonka) jest bardzo szczegółowy i nie wymagał żadnych korekt. Co ważne specyfikacje po wykonanych dwóch zleceniach dla mnie były przejrzyste – nie zawierały żadnych ukrytych kosztów. Jeżeli macie problem aby znaleźć kogoś rzeczowego z merytorycznym podejściem do Waszych problemów to jeszcze raz polecam CBS Detektywistyka.


Ania z okolic Warszawy

ina83
Posty: 1
Rejestracja: 2019-06-20, 17:43

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: ina83 » 2019-07-01, 11:06

Myślę, że każdy będzie miał "swojego" detektywa, którego będzie mógł polecić. I nie ma w tym nic dziwnego, bo rynek szeroki i wiele osób korzysta z takich usług. Dziś usługi detektywistyczne są popularne. Dobrze, że taki temat jest, bo osoba, która szuka takich usług może się szybko rozeznać w temacie. Od siebie zaproponować mogę usługi Agencji detektywistycznej Pozaroszczyk http://www.pozaroszczyk.pl/. Ludzie skuteczni i z doświadczeniem.

ODPOWIEDZ