Detektyw Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Elbląg

Biura detektywistyczne, detektywi, Reklama

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
NBS
Posty: 5
Rejestracja: 2016-12-24, 22:05
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia
Kontakt:

Detektyw Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Elbląg

Post autor: NBS » 2016-12-24, 23:20

Zatem i ja zaprezentuję swoje biuro detektywistyczne - Niezależne Biuro Śledcze.

Tak jak niemal każda agencja detektywistyczna świadczymy pełen zakres usług detektywistycznych dla Klienta indywidualnego i biznesowego - sprawdzanie wiarygodności osób, dokumentowanie niewierności, ujawnianie przestępstw na szkodę firm, poszukiwanie osób i mienia, zbieranie dowodów do spraw karnych i cywilnych, sprawdzanie wiarygodności kontrahentów handlowych, windykacja, ustalanie danych teleadresowych, ujawnianie majątku, itd. Tak jak każde biuro detektywistyczne (mam nadzieję) jesteśmy dyskretni, zatrudniamy tylko licencjonowanych detektywów, mamy stosowne ubezpieczenie oraz wpis do działalności regulowanej.

Skupię się więc na tym, co w moim odczuciu nas zdecydowanie na rynku usług detektywistycznych wyróżnia.
1. Jesteśmy uczciwi i cechuje nas partnerskie nastawienie. Dlatego mamy sprawiedliwą dla obu stron umową na nasze usługi detektywistyczne. Umowa ta zapewnia Klientom pełną kontrolę kosztów, prawo do informacji w czasie realizacji zlecenia, prawo do wglądu w plan działań, a przede wszystkim prawo do odstąpienia od umowy na każdym etapie w przypadku braku zadowolenia z postępu sprawy bez ponoszenia dodatkowych kosztów!
2. Zatrudniamy profesjonalistów i pasjonatów, osoby sprawne fizycznie i umysłowo, doświadczone i zaangażowane w pracę. Nie zatrudniamy emerytów, nawet jeśli pracowaliby wcześniej w CIA.
3. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi podmiotami w branży. Wiemy, że najlepiej działa się na własnym terenie. Dlatego realizując zlecenia poza województwem pomorskim współpracujemy z lokalnymi detektywami, którzy wyznają podobne do nas wartości (o naszych wartościach można przeczytać na naszym blogu detektywa).
4. Działamy efektywnie, zatem ceny naszych usług detektywistycznych są niskie. Nie nabijamy godzin bezsensowną obserwacją, działamy mądrze i oszczędzamy pieniądze Klienta.
5. W naszym zespole są nie tylko prywatni detektywi, ale także analityk kryminalny, informatyk śledczy (taki prawdziwy, a nie taki, który tylko odzyska dane z nośnika), psycholog oraz kryminalistyk. Dlatego zawsze możemy liczyć na wsparcie innych osób.
6. Nie twierdzimy, że mamy 100% skuteczności jesteśmy najlepsi w Polsce, ale nasze wartości (uczciwość, partnerstwo, kooperacja, otwartość i szacunek) mają odzwierciedlenie w konkretnych i weryfikowalnych przejawach naszej działalności.
7. Nie tracimy czasu na komentowanie działań konkurencji ale będziemy starali się zrobić co w naszej mocy, aby dobre agencje detektywistyczne więcej ze sobą współpracowały i wspólnie dbały o wizerunek rynku usług detektywistycznych.

Działamy głównie na rynku pomorskim. Mamy stałe biura w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Ale często bywamy także w Słupsku i Elblągu. Mamy dobrych partnerów w Poznaniu i Warszawie. I stale poszukujemy innych firm do wspólnej realizacji zleceń.

Kontakt:
tel. 570 284 267
e-mail [email protected]
---
Pozdrawiam serdecznie,
Prywatny Detektyw
Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze

ODPOWIEDZ