Detektyw Szczecin

Biura detektywistyczne, detektywi, Reklama

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
detektyw000
Posty: 1
Rejestracja: 2018-12-05, 09:54
Kontakt:

Detektyw Szczecin

Post autor: detektyw000 » 2018-12-05, 10:06

Wiele osób, które wybrały organa ścigania jako karierę, robi to z zamiarem zostania detektywem lub śledczym, i nie bez powodu. Jest pewna satysfakcja, która wynika z rozwiązania złożonego przypadku, podobnie jak układanie trudnych puzzli. Niezależnie od tego, czy rozważasz karierę jako śledczy czy po prostu ciekawy pracy, będziesz chciał wiedzieć, jak wygląda dzień z życia biuro detektywistyczne szczecin.
Czas iść do pracy

Jest poniedziałek rano, a twój alarm wyciąga cię ze snu, którego wczoraj nie dostałeś dużo. Ponieważ pracujesz w Wydziale Dochodzeń Kryminalnych (CID), dostajesz pracę na zmianę w weekendy, co jest świetne. W ubiegły weekend byłeś jednak detektywem i był bardzo zajęty. Masz trzy nowe sprawy przed rozpoczęciem tygodnia pracy.

Opróżniasz łóżko, prysznic, golisz i zakładasz koszulę i krawat. Nie możesz zdecydować, czy nie dostaniesz munduru; z jednej strony zawsze będziesz oficerem patrolowym w sercu. Z drugiej strony, a zwłaszcza gdy ma 95 stopni na zewnątrz i 80% wilgotności, jesteś wdzięczny, że nie pracujesz w ruchu ulicznym lub chodzisz w ciemnej wełnianej odzieży, tak jak muszą to robić kumple oficerów policji w patrolu.

Chwyć kubek z kawą, pasek na ramieniu i udaj się do biura w swoim nieoznakowanym samochodzie. Na początku byłeś podekscytowany tym, że dostałeś nieoznakowany samochód, dopóki nie zorientowałeś się, że zamiast eleganckiej, nowej ładowarki Dodge'a, spodziewałeś się, że otrzymasz 5-letni import z niższej półki, aby uniknąć widoczności. CID, jak ci powiedziano, stara się unikać standardowych modeli samochodów patrolowych, aby nie były tak łatwo powiązane jak samochody policyjne.
Po prostu kolejny dzień w biurze

Kiedy dotrzesz do biura i sprawdzisz pocztę głosową, otrzymasz 5 nowych wiadomości, wszystkie z rodziny ofiary ze sceny zbrodni, w której pracowałeś w sobotę wieczorem. Są zrozumiałe, boli, są zszokowani i desperacko szukają odpowiedzi, a oni dzwonią z tym, w co wierzą, że są lepszymi kandydatami i dowodami, na które możesz się natknąć.

Odbieracie połączenia i usuwacie informacje, które okazują się obiecujące. Zapewnisz ich, że zrobisz wszystko, aby uzyskać odpowiedzi, a ty podasz im swój numer telefonu komórkowego, aby mogli łatwiej się z tobą skontaktować. To drobny gest i jeszcze mniejszy komfort, ale przynosi trochę więcej ulgi rodzinie i pozwala im wiedzieć, że naprawdę dbasz o ich sytuację.

Po zerwaniu telefonu przeglądasz swoje pliki spraw i planujesz dzień. Masz 5 świadków, których potrzebujesz do przeprowadzenia wywiadu, a także głównego podejrzanego z morderczej sceny w sobotę. "Usprawiedliwił się" i odmówił odpowiedzi na pytania do tej pory, ale jego adwokat skontaktował się z tobą i powiedział, że jest gotów do rozmowy. Utworzyłeś wywiad na późne popołudnie, aby dać ci czas na porozmawianie ze świadkami i zdobycie jak największej ilości dodatkowych informacji, które pomogą ci znaleźć dziury w historii podejrzanego.
The Detective's Waiting Game

Resztę dnia spędzasz robiąc notatki w swoim pliku, przeglądając zdjęcia i kontaktując się z jednostką ds. Zbrodni, aby sprawdzić starszą sprawę. Masz nadzieję na przełom zarówno od analityków DNA, jak i od egzaminatorów odcisków palców, a jeszcze lepiej. Nie pokładacie zbyt dużej nadziei, ponieważ wiecie, że - pomimo tego, że telewizyjne pokazy pokazują przypadki CSI - zwykle zajmuje to miesiące, a nie godziny, aby uzyskać jakiekolwiek możliwe do wykonania analizy dowodów z laboratorium.
Wywiady, wywiady i więcej wywiadów

Bez nowych postępów od techników dowodów, wychodzisz z biura, łapiesz szybki lunch i udajesz się na spotkanie ze świadkami. Z każdym z nich wykonujesz nagrane wywiady. Większość uzyskanych informacji potwierdza to, co już wiesz z dowodów, ale kilka nowych elementów układanki znajduje się na swoim miejscu. Postęp prywatny detektyw szczecin.

Kilka stwierdzeń zaprzecza sobie nawzajem, co jest frustrującym, ale częstym zjawiskiem w kontaktach z różnymi ludźmi, którzy mają różne perspektywy; Świadkowie często próbują zrozumieć, co widzieli po fakcie. Wyzwaniem jest oddzielenie faktów od spekulacji. Wyzwanie jest pewne, ale nic, z czym wcześniej nie radziłeś sobie setki razy.

Po ostatniej rozmowie z świadkiem wjeżdżasz na wolny parking, aby zrobić notatki i przejrzeć swoje fakty, zanim spotkasz się ze swoim podejrzanym. Rozwijasz szereg pytań i opracowujesz plan gry, a następnie udajesz się do biura prokuratora podejrzanego na rozmowę kwalifikacyjną.

Odpowiedzi twojego podejrzanego są krótkie i nieco wymijające, i jasne jest, że był trenowcem. Oferuje alibi, ale masz kilku świadków, którzy temu zaprzeczają. Jednak nie jesteś jeszcze gotowy, aby zagrać w tę kartę. Możesz powiedzieć, że kłamie, ale chcesz uzyskać więcej dowodów na poparcie go, zanim zadzwonisz do niego. Kiedy wywiad dobiegnie końca, grasz dobrze z podejrzanym i prawnikiem i zapewnisz go, że wyczerpujesz wszystkie szanse.
Gra według reguł

Agencja detektywistyczna Szczecin zajmuje się pomaganiem ludziom, którzy potrzebują skorzystać z pomocy detektywa, aby rozwiązać swoje problemy lub znaleźć bliską osobę, która zaginęła.Działania agencji są skuteczne, a do tego dyskretne. Dlatego też klienci korzystający z takich usług mogą pozostać w pełni anonimowi, jeśli tylko sobie tego życzą. Nowoczesny sprzęt znacznie usprawnia pracę agencji, a do tego powoduje, że jest ona wydajniejsza i bardziej efektywna, co zadowoli wymagające osoby.

Dzięki zebranym nowym informacjom masz kilka dobrych wskazówek i pomysłów, gdzie szukać kluczowych dowodów. Wracasz do biura i d

ODPOWIEDZ