RESA DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE - TRÓJMIASTO

Biura detektywistyczne, detektywi, Reklama

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

RESA DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE - TRÓJMIASTO

Post autor: Detektyw » 2011-11-02, 15:59

Publikacja na prośbę Właściciela Firmy.

[center]Detektywistyczne Biuro Śledcze „Resa” z Gdyni
działa na rynku polskim od 2009 r.
Realizujemy powierzone nam zadania od momentu wpisu do rejestru działalności regulowanych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem RD-48/2009. Nasza firma skupia wokół siebie starannie dobranych licencjonowanych detektywów z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca detektywa jest pasją i przyjemnością.
Podejmujemy się wszelkiego rodzaju zadań w tym też takich, które wymagają szczególnego i delikatnego nakładu różnego rodzaju środków - tzw. spraw trudnych.
Zdobyte na przełomie ostatnich lat doświadczenie pozwala nam na realizowanie tych zadań z najwyższą jakością. Korzystając z naszych usług stawiacie Państwo na rzetelność i profesjonalizm, co w tej branży liczy się najbardziej.

Obsługujemy sprawy z zakresu prawa: rodzinnego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Gromadzony przez nas materiał dowodowy nie rzadko jest kluczowym elementem w postępowaniach sądowych, przygotowawczych - prowadzonych przez organy ścigania, a także sprawach gospodarczych.

Jako nieliczni na rynku zajmujemy się wykrywaniem profesjonalnych urządzeń podsłuchowych takich jak zaawansowane technologicznie mikrofony bezprzewodowe - „pluskwy”, nadające na różnych częstotliwościach radiowych o zasięgu nawet do 3000 metrów oraz urządzenia podsłuchowe zainstalowane na stałe np. w stacjonarnych aparatach telefonicznych. Wykrywamy też urządzenia podsłuchowe i nasłuchowe instalowane w komputerach PC.

Niedawno wprowadziliśmy też usługę polegającą na przeprowadzaniu badań genealogicznych w dostępnych bazach na całym świecie. Przeprowadzane analizy dokonywane są przez przygotowany do tego personel o specjalizacji zawodowej z tego zakresu.
[/center]

Więcej na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

ODPOWIEDZ