Poszukujemy biur detektywistycznych do współpracy

Kiedy i jak korzystać z usług, ceny, firmy godne polecenia.

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
NBS
Posty: 5
Rejestracja: 2016-12-24, 22:05
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia
Kontakt:

Poszukujemy biur detektywistycznych do współpracy

Post autor: NBS » 2017-05-03, 12:11

Postanowiliśmy się nie zniechęcać tym, że trudno znaleźć na rynku usług detektywistycznych podmioty chętne do kooperacji. Więc informujemy, że dalej chętnie nawiążemy współpracę z biurami detektywistycznymi z innych niż Pomorze regionów. Chcemy wspólnie skutecznie realizować zlecenia od naszych Klientów na terenach, które nie są nam tak dobrze znane jak Trójmiasto.

W chwili obecnej najbardziej zależałoby nam na partnerze w Olsztynie i Poznaniu. Ale przychylnie spojrzymy także na Białystok i Łódź. Wolelibyśmy współpracować z biurem detektywistycznym, które posiada na swoim zapleczu przynajmniej 3-4 osoby, aby w ten sposób zapewnić naszym Klientom odpowiednią zdolność operacyjną. Ale zapewne odpowiemy ofertę także od samodzielnie działających prywatnych detektywów.

Ze swojej strony oferujemy partnerskie i przejrzyste warunki współpracy oraz pełną uczciwość. Tego samego oczekujemy od kooperującej z nami agencji detektywistycznej. Dlatego rzadko podzlecamy czynności detektywistyczne innym biurom detektywistycznym. Raczej preferujemy bezpośrednie przekazanie Klienta i tym samym odpowiedzialności.

W drugiej kolejności przy doborze partnerów patrzymy na standard obsługi Klienta, który jesteśmy w stanie ocenić po przejrzeniu umowy na świadczenie usług detektywistycznych oraz w trakcie spotkania. Jeśli nie będziemy mieli na tym polu zastrzeżeń, to droga do współpracy z naszą agencją detektywistyczną jest otwarta.

Najlepiej kontaktować się z nami na detektyw@biuro-sledcze.com.pl
---
Pozdrawiam serdecznie,
Prywatny Detektyw
Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze

ODPOWIEDZ