Kradzież

pytania, odpowiedzi, sugestie, pomoc etc.

Moderator: Detektyw

ODPOWIEDZ
Emibis82
Posty: 1
Rejestracja: 2019-02-11, 10:42

Kradzież

Post autor: Emibis82 » 2019-02-11, 10:47

Moją babcię po śmierci okradziono. Najprawdopodobniej a raczej na pewno zrobili to sąsiedzi którzy też podejrzewam że mają klucze do mieszkania. Do piwnicy mają klucze bo z niej korzystają. Zginęła gotówka ok 50 tys. Nie mam na to dowodów tylko slowa babci na łożu śmierci. Czy macie pomysły jak przeprowadzić prowokację żeby się przyznali?

moroto
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-08, 14:30

Re: Kradzież

Post autor: moroto » 2019-04-08, 14:36

W sumie to ciekawa historia. Udało się jakoś to rozwiązać? Czy przeprowadziłeś prowokację? Mam wrażenie, że takich historii jest wiele, jednak ludzie nie próbują walczyć o swoje i udowadniać, że zostało popełnione przestępstwo bo niby nie ma jak tego udowodnić. Jednak mi się wydaje, że jeśli się chce to można, dlatego jestem ciekaw czy w tym przypadku udało się jakoś rozwiązać problem?
Potrzebujesz mini kamerki szpiegowskiej? Znajdziesz ją tutaj!

redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 2010-02-02, 15:41

Re: Kradzież

Post autor: redaktor » 2024-01-26, 11:48

Sprawy kradzieży są bardzo złożone i zwykle wielowątkowe. Zawsze sugeruję odwiedzić skutecznego detektywa. Informacja dla szukających detektywa: zapytaj czy ma doświadczenie w poszukiwaniu skradzionych przedmiotów, zapytaj jakie planuje podjąć kroki i w jakiej kolejności. Jeśli stwierdzisz, że zna się na tym - warto skorzystać z takiej usługi. Jednak najlepszą formą jest zabezpieczanie się profilaktycznie przed kradzieżami klasycznymi i online.
www.incognito-detektyw.pl pomaga w zabezpieczeniu siebie, rodziny i majątku.

Detektyw NOWICKI
Posty: 5
Rejestracja: 2024-02-08, 14:04

Re: Kradzież

Post autor: Detektyw NOWICKI » 2024-02-12, 17:10

Oczywiście naszą Agencja Detektywistyczna zajmuje się profesjonalnie takimi sprawami.
Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej: www.detektywnowicki.pl

www.detektywnowicki.pl
[email protected]
tel: 798 276 524

ODPOWIEDZ