Detektyw Warszawa

W tym miejscu można opisać dlaczego pozytyw dla: Podaj Imie i Nazwisko lub firmę Detektywistyczną, link do strony, Miejscowość usługi, Rodzaj usługi, Cenę, dlaczego warto skorzystać z usługi, pozostaw kontakt do siebie

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

jabaigna
Posty: 2
Rejestracja: 2010-06-17, 09:26

Detektyw Warszawa

Post autor: jabaigna » 2010-06-17, 09:36

Witam. Postanowiłam napisać, może komuś pomogę. Ja nie miałam kogo o pomoc zapytać więc podzielę się doświadczeniami.
Korzystałam z usług dwóch detektywów z Warszawy. Od pierwszego nie dostałam umowy, potem tylko kilka zdjęć ale cena była dość konkurencyjna. Tylko, że musiałam mieć dowody do sądu. Więc znalazłam innego, miałam cały raport z działań detektywa i nawet mogłam liczyć na jego zeznania w sądzie. Agencja nazywa się Nemezis. Muszę przyznać, ze na początku chciałam oszczędzić a okazało się że chytry traci dwa razy... Więc wybierajcie od razu jakość.

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: Detektyw » 2010-06-17, 11:18

jabaigna pisze:Korzystałam z usług dwóch detektywów z Warszawy. Od pierwszego nie dostałam umowy, potem tylko kilka zdjęć ale cena była dość konkurencyjna.
Czyli nie był to detektyw z licencją z tego wynika... dlaczego nie żądała Pani umowy? Przecież koszt nie jest równoznaczny z tym czy ktoś da do podpisania umowę czy też nie.
Cena bywa konkurencyjna i "konkurencyjna" bo jeśli nie miał licencji detektywa... musiałaś jeszcze raz płacić i pewnie wyszło na to samo niż "konkurencyjna" cena.
Nie można w ten sposób "oszczędzać".
Pozdrawiam serdecznie.

Swoją drogą warto by było zrobić na forum "czarną" i "białą" listę ....
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

monika123
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-17, 20:38

Post autor: monika123 » 2010-06-17, 21:01

Ja też wpierw skorzystałam z tzw cichego Detektywa. Bez umowy i bez rezultatów. Dobrze ze straciłam tylko 200 zł zaliczki. Potem już nie odbierał ode mnie telefonów. Znalazłam na necie Biuro Detektywistyczne MAXIMUS i z ich usług skorzystałam. Pytałam dla podpuszczenia ze wolę nie podpisywać umowy. Detektyw twardo stwierdził ze to wymóg ustawowy i bez podpisania za żadne pieniądze nie będą nic robić - punkt dla nich.

Spotkanie z Detektywem było o 500 procent bardziej profesjonalne niż z tym cichym Detektywem. Detektyw z Maximusa wpierw mnie wysłuchał z potem zadawał pytania. O dziwo po killku minutach opowiedziałam mu szczegóły mojego życia.

Pokazano mi umowę i kazano zapoznać się z każdym jej punktem.

Podpisałam umowę po 2 dniowym namyśle.

Po 3 tygodniach otrzymałam sprawozdanie z fotkami mojego męża jak całuje blond małolatę, którą jak ustalili detektywi była przyjezdną studentka.

Za usługę zapłaciłam 2500 zł i 100 zł za pozew rozwodowy bo z tej usługi tez skorzystałam.

Chciałabym polecić tego Prywatnego Detektywa. Myslę, że warto

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2010-06-17, 22:15

monika123 pisze:Chciałabym polecić tego Prywatnego Detektywa. Myslę, że warto
Monika, generalnie każdy - jeśli licencjonowany i szanujący swój zawód i Klienta jest godny polecenia.
Szkoda tylko, że Klient "zaoszczędza" głupio i daje się zwieść jakiemuś "oszustowi".
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

jabaigna
Posty: 2
Rejestracja: 2010-06-17, 09:26

Post autor: jabaigna » 2010-06-21, 14:46

Pewnie mój pierwszy detektyw nie miał licencji. Potem dzwoniłam ale rozłączał połączenie... Nie znałam się aż tak, zeby wiedzieć, że powinnam żądać umowy. Byłam w dołku zdradzonej żony... Dopiero Pan Jarek mnie oświecił. Wiem, ze wydałam dwa razy pieniądze ale mam nadzieję, ze ów pseudo detektyw długo na ludzkiej krzywdzie nie zarobi.

redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 2010-02-02, 15:41

Wiarygodny Detektyw

Post autor: redaktor » 2010-06-22, 14:49

Forum powstało aby zapobiegać pewnym działaniom pseudo detektywów.
Przed wpłatą należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy!
- czy firma posiada wiarygodną witrynę www!
- pierwsze spotkanie najlepiej w biurze detektywistycznym!
- zwrócić uwagę czy firma posiada koncesje MSWiA!
Podczas rozmowy muszą być jasne warunki finansowe!
Nie wpłacać całości wyliczonej kwoty jeżeli mamy pewne obawy np:
zlecenie na siedem dni obserwacji uzgodniono na 14zł zapłacić za 4 dni 8zł po dwóch dniach należy sprawdzić sposób i jakość działań Agencji Detektywistycznej
Albo zakończyć albo dopłacić różnicę (taki sposób motywuje).
Na koniec realizacji biuro powinno przedstawić wiarygodne materiały potwierdzające działania (na wypadek braku wydarzeń).

beeti
Posty: 2
Rejestracja: 2010-09-14, 13:24

Post autor: beeti » 2010-09-14, 13:31

Dobrze, że znalazłam to forum, bo faktycznie detektywów na rynku jest zatrzęsienie. Tylko którego wybrać, abym nie wydała mnóstwa pieniędzy a do tego jeszcze okaże się że nic dla mnie nie zrobili.
Zadzwoniłam do Pana detektywa z Biura Maximus (ma bardzo miły głos przez telefon :) ) i wczoraj byłam na spotkaniu.
Faktycznie bardzo konkretna osoba, dostałam umowę do przeczytania, jeżeli miałam jakieś pytania to od razu było mi wszystko tłumaczone.
Na cenę którą mi zaproponowano otrzymuję 3 osoby z 3 autami, w razie potrzeby auta są zmieniane.
Akcję zaczynają dzisiaj od 18. Zobaczymy co się będzie działo.

aleksandra2223
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-28, 14:30

detektyw warszawa polecam

Post autor: aleksandra2223 » 2010-09-28, 14:59

witam wszystkich.
ja będąc zmuszona skorzystać z usług detektywa, początkowo ( jak się później okazało) skorzystałam z tzw. cichego detektywa. wynik tej współpracy mnie jednak rozczarował. korzystając kolejny raz z usług detektywa zdecydowałam się już jednak na wspłpracę z licencjonowanym detektywem. z informacji jakie uzyskałam od przyjacióki zdecydowałam się na wynajęcie Biura ESPIA. jak się okazało był to bardzo dobry wybór, miłe spotkanie i rozmowa. wynik prowadzonej przez nich sprawy był wpełni satysfakcjonujący. sporządzili odpowiednią dokumentację zamykającą sprawę. także cała współpraca przebiegła ok. myślę, że zdecydowanie mogę polecić to Biuro.
olka2223

beeti
Posty: 2
Rejestracja: 2010-09-14, 13:24

Post autor: beeti » 2010-09-30, 18:38

Witam ponownie. Trochę zdruzgotana i roztrzęsiona, ale takie jest życie. Niestety a może i "stety" mój mąż mnie zdradza. Minęły dwa tygodnie od mojego wpisu a ja mam takie dowody, że co zerkam na zdjęcia to tak jakby mi ktoś nóż w plecy wbijał! Pan Krzysztof polecił mi bardzo dobrą Panią adwokat, która już napisała pozew rozwodowy. Wygląda na to, że wygraną mam w kieszeni. Powinno mnie to cieszyć, bo na prawdę moja sprawa została załatwiona szybko i profesjonalnie. Tylko trochę boli, że mój mąż mógł być tak nie fair.
To co najbardziej mnie ujęło w firmie Maximus, to że pracują tam bardzo miłe i profesjonalne kobiety, które rozumieją sytuację nas zdradzonych i potrafią podejść do każdego klienta indywidualnie. Nie byłam traktowana przedmiotowo, bo płacę, ale zajęto się mną bardzo ale to bardzo profesjonalnie i z "sercem". Dzięki serdeczne za to w tych trudnych dla mnie chwilach.

daro74044
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-14, 19:56

detektyw warszawa polecam

Post autor: daro74044 » 2010-11-14, 20:16

witam.
prowadzę małą firmę w miescie leżącym w oklicy Warszawy. nigdy nie sądziłem, że będę potrzebował skorzystać z usług detektywa. jednak kiedy nadzszedł ten moment to miałem choler... trudny wybór przed soba, chcialem aby detektyw rozwiazal dosc trudna kwestie dotyczaca osoby ktora mnie przesladuje. w miescie gdzie mieszkam nie ma agencji detektywistycznych. postanowiłem zadzwonić do jednego z detektywów z Warszawy. wybrałem biuro Espia. okazalo sie, że nie stanowiło to dla nich zbyt duzego problemu w ustaleniu kto stoi za tym nękaniem mnie. jestem im wdzięczny za pomoc.

Ryszard Krychow
Posty: 18
Rejestracja: 2010-11-22, 14:26
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ryszard Krychow » 2010-11-22, 14:40

Jak detektyw to tylko z licencją, praca detektywa zaczyna się w chwili podpisania umowy, a kończy z chwila złożenia zeznań przed sądem, sprawozdanie jest tylko dokumentem wspomagającym.

Serdecznie pozdrawiam

Ryszard Krychowiak 0000122
601184888 - Szczecin
Ryszard Krychowiak
Detektyw 0000122
al. Niepodległości 18
Szczecin

Marek
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-16, 09:39
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Marek » 2011-09-21, 11:55

Szanowni Państwo. A ja potrzebowałem detektywa do celów że tak powiem "biznesowych". Prowadzę sporą firmę od 17lat. Nie szukałem porad jak znaleźć detektywa na forach. Dla mnie ważne było jakie detektyw ma doświadczenie. Jeżeli ktoś prowadzi 2 lata agencję to nie jest zadne doświadczenie. Dopiero się tego fachu uczy. Detektywi piszą na stronach "wieloletnie doświadczenie" a w ewidencji działalności widnieją od roku czy dwóch...
Więc szukałem sam ale i też spotkałem się z trzema detektywami. Myślę, że jak ktoś prowadzi biznes od razu pozna profesjonalistę. Trafiłem też na wywiad z Detektywem w stacji Polsat News. I czytałem wywiady w Gazecie Prawnej i Newsweek-u z Jarosławem Manastyrskim (agencja NEMEZIS) . I tak współpracuję z nim od 1,5 roku - mamy stałą umową. Więc drodzy Państwo detektyw nie tylko jest potrzebny do spraw małżeńskich. [/b]

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2011-09-25, 23:32

Mareczku a ja mam wrażenie, ze Ty jesteś kryptoreklamistą. Nieprawdaż?
Swoją drogą kompletnie nie liczy się ile ktoś ma agencję detektywistyczną a jakie ma efekty.
Wybacz więc ale mylisz się i stosujesz nam tutaj chwalenie..... i kryptoreklamę.
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

Kobieta
Posty: 7
Rejestracja: 2016-02-09, 11:20

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: Kobieta » 2016-02-09, 11:25

Witam wszystkich. Poszukuje najlepiej kobietę detektyw. Chce zobaczyć co robi mąż w Warszawie, jeździ tam pociągiem dwa razy w miesiącu, mieszkamy w Katowicach. Może jakieś propozycje?

Ambitna
Posty: 1
Rejestracja: 2016-12-14, 14:01

Re: Detektyw Warszawa

Post autor: Ambitna » 2016-12-15, 08:09

Propozycji jest wiele, ze swojej strony poleciłabym http://www.cbsdetektywistyka.pl W moim przypadku szybko i dyskretnie sprawdzili, co tak naprawdę robi mąż na wyjeździe. Wszystkie dokumenty otrzymałam w raporcie.

ODPOWIEDZ