Jak rozruszać te forum?

Kiedy i jak korzystać z usług, ceny, firmy godne polecenia.

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
samu13
Posty: 31
Rejestracja: 2010-02-11, 01:08
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Jak rozruszać te forum?

Post autor: samu13 » 2011-05-19, 19:06

Jak w temacie, czy macie jakieś propozycje żeby te forum rozruszać i rozpropagować wśród innych osób? może gdyby umieścić na swoich stronach www logo(o ile jest) forum może byśmy trochę pomogli?Z drugiej jednak strony widzę że nie ma pędu do merytorycznych ale i nie tylko "pogawędek" na tematy branżowe.
w dawno minionych czasach mężczyźni nie mówili zbyt wiele aby ich słowa nie ustępowały czynom.
~Sun Tzu~

redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 2010-02-02, 15:41

Post autor: redaktor » 2011-05-24, 10:01

witaj samu13
są banerki na stronę więc jeżeli masz miejsce na swoim www to :
Banery
a może posiadasz pomysł czy informację które pomogą propagować forum?

samu13
Posty: 31
Rejestracja: 2010-02-11, 01:08
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: samu13 » 2011-05-25, 08:14

Linka już pobrałem zaraz wstawię go na swoją stronę! Myślę, że na początek wystarczyło by gdyby osoby reklamujące się bezpłatnie na powyższej stronie, zechciały wstawić linka do strony tego forum. To spowoduje, że klienci którzy przeglądają strony naszych firm przy okazji klikną i poczytają trochę. Może co niektórzy boją się, że forum jest słabe merytorycznie i odgoni ich klientów- ja jednak tak nie uważam, a umieszczenie linka na pewno w pewien sposób dodatkowo wypromuje te forum. Jeśli chodzi o pomysł to uważam, że można podjąć współpracę z innymi forami branżowymi np. Guardia.pl - forum prac. ochrony, na zasadzie reklamowania wzajemnego poprzez właśnie krótką ofertę i link do strony. Podałem powyższe forum ponieważ sam się tam udzielam i jest ono bardzo mocne pod względem merytorycznym. Zastanawiam się jednak czy koledzy i koleżanki zechcieliby zwiększyć swoją aktywność poprzez pisanie nowych postów i podejmowanie dyskusji. Z drugiej jednak strony rozumiejąc ograniczone możliwości czasowe wiem, że nie zawsze będzie możliwe prowadzenie długich rozmów- nie jest to jednak przeszkodą aby zakładać różnego rodzaju wątki. Uważam, że można dodać nową funkcję news gdzie każdy będzie mógł wstawić linka do jakiegoś wydarzenia i ewentualnie skomentować. Brakuje też chyba moderatorów, którzy sami inicjowali by nowe tematy. Aha czy możliwe jest uaktywnienie funkcji zmieniającej własne posty?
w dawno minionych czasach mężczyźni nie mówili zbyt wiele aby ich słowa nie ustępowały czynom.
~Sun Tzu~

Kobieta
Posty: 7
Rejestracja: 2016-02-09, 11:20

Re: Jak rozruszać te forum?

Post autor: Kobieta » 2016-02-09, 11:52

Spokojne to forum. Wszyscy mili i pomocni na PRV.

tetrus
Posty: 9
Rejestracja: 2016-02-16, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak rozruszać te forum?

Post autor: tetrus » 2016-02-22, 12:30

Moim zdaniem niepotrzebne jest czekanie na akceptację administratora, aby zapisać się na to forum. Zapis powinien być automatyczny lub po kliknięciu w link aktywacyjny.

Można też wprwadzić dział Off Topic w którym będą wszelkie inne tematy, poza detektywistycznymi. Powinno to przyciągnąć ludzi niekoniecznie mocno związanymi z tematem forum, a także rozszerzyć możliwości wypowiedzi na tym forum. Minusem pewnie będzie pojawienie się spamerów, no, ale coś za coś.

NBS
Posty: 5
Rejestracja: 2016-12-24, 22:05
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia
Kontakt:

Re: Jak rozruszać te forum?

Post autor: NBS » 2016-12-25, 11:11

Witam wszystkich,

Widzę, że mimo prób nie udało się rozruszać tego forum. Mimo, że jest w Polsce aktywnych pewnie ponad tysiąc prywatnych detektywów, to na próżno szukać platformy komunikacji, współpracy i wymiany informacji pomiędzy agencjami detektywistycznymi. Podczas kiedy w innych branżach kooperacja i integracja kwitnie, to mam wrażenie, że w branży detektywistycznej kwitnie podkładanie świń, prowokacje wymierzone w konkurencję i walka o ustawę zamiast o rozwój rynku usług detektywistycznych.

A może to tylko moje złudzenie? Może jako nowy podmiot w branży mieliśmy pecha dotychczas?
---
Pozdrawiam serdecznie,
Prywatny Detektyw
Agencja Detektywistyczna Niezależne Biuro Śledcze

tetrus
Posty: 9
Rejestracja: 2016-02-16, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak rozruszać te forum?

Post autor: tetrus » 2017-04-22, 10:12

NBS pisze: A może to tylko moje złudzenie? Może jako nowy podmiot w branży mieliśmy pecha dotychczas?
Niestety, ale masz rację. Konkurencja w tej branży jest bezwzględna, a nowych traktuje się z wielką niechęcią, jako tych, którzy chcą odebrać klienta i zyski.

ODPOWIEDZ