Ustalenie właściciela telefonu.

pytania, odpowiedzi, sugestie, pomoc etc.

Moderator: Detektyw

ODPOWIEDZ
Icio
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 14:54
Lokalizacja: net

Ustalenie właściciela telefonu.

Post autor: Icio » 2011-11-20, 16:14

Witam. Potrzebuje ustalic wlasciciela numeru telefonu komorkowego. Problem niestety polega na tym iz od pol roku numer jest nieaktywny. Do niedawna wlaczala sie poczta glosowa, teraz niestety pojawia sie informacja o tym iz nie ma takiego numeru. Numer byl w ofercie orange mix. Czy macie jakies pomysly jak to zrobic??

Pozdrawiam wszystkich

redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 2010-02-02, 15:41

Post autor: redaktor » 2011-11-21, 19:21

napisz Icio krok po kroku jakie ustalenia zrobiłeś i jakie były efekty,

plecam: ustalenia

Icio
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 14:54
Lokalizacja: net

Post autor: Icio » 2011-11-23, 11:00

Sprawa wyglada tak. Jest to numer starej znajomej. Potrzebuje pilnie sie z nia skontaktowac. Niestety jedyne informacje jakie posiadam to imie i ten numer. Ostatni kontakt mialem z nia rowno rok temu. Do niedawna wlaczala sie poczta glosowa, od okolo miesiaca (dokladnie od kiedy nie mam zielonego pojecia) pojawia sie iz nie ma takiego numeru. Spradzilem w sieci i faktycznie numer jest juz wolny. Kontaktowalem sie z detektywem, powiedzial iz jest w stanie ustalic na kogo numer byl zarejestrowany lecz niestety jest to dla mnie zdecydowanie za drogi koszt. Oczywiscie rozumiem iz nie mozecie ujawnic swoich metod chociazby z powodow prawnych no ale nie ukrywam iz fajnie by bylo gdyby ktos podrzucil jakis pomysl jak sie tego dowiedziec. Moze tez zadam inne pytanie. Na ile jest mozliwe ustalenie tych danych i jakie ewentualnie moga byc tego koszty.

Pozdrawiam

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2011-11-23, 12:45

Icio i naprawdę liczysz na to, że ktoś ustali to Tobie, ba i jeszcze napisze jakie są koszty na tym publicznym forum??!!
Chyba nie tędy droga.
Powiedział jakieś koszty Detektyw z którym rozmawiałeś... Więc sądzę, że kolejny Detektyw powie Tobie taką samą kwotę.
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2011-11-23, 12:45

Sorrek poszlo podwójnie.
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

Icio
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 14:54
Lokalizacja: net

Post autor: Icio » 2011-11-23, 13:24

Istnieje cos takiego jak PW i raczej uznalem, ze nie musze pisac tego iz kosztow raczej oczekuje na PW. Tak jak rowniez pisalem nie oczekuje iz bedziecie zdradzac mi swoje tajemnice zawodowe dlatego tez zmienilem rodzaj pytabnia na to iz jakie sa szanse na ustalenie tego i jakie wy proponujecie tego koszty. Co do tego iz kolejny powie taka sama kwote. No coz jest to branza uslugowa wiec stawki ustalacie sobie sami wiec napewno kwoty nie beda identyczne, a w przypadku gdyby ktos zaproponowal 10-15% mniej to zawsze to jest ladny pieniazek......

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2011-11-24, 12:17

Nie chcę tutaj wprowadzać konfabulacji, udowadniania racji, nie w tym rzecz.
Swoją drogą to nie jest łatwa sprawa i pewnie trochę kosztować musi.
Bo jeśli telefon stanowi już własność innej osoby to... potrzebny jest de facto wgląd w archiwum.
Ja osobiście nie jestem niestety informacją telefoniczną. Zawsze to powtarzam ludziom którzy dzwonią do mnie w podobnych sprawach z cyklu: Czy ustali Pan po numerze telefonu osobę?
Detektyw to detektyw a nie rozmownica publiczna i centrala telefoniczna.
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

Icio
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 14:54
Lokalizacja: net

Post autor: Icio » 2011-11-24, 12:36

Dobrze ale dalej chyba nie rozumiesz tresci mojego postu. Mnie nie chodzi o to aby ta sprawe zalatwic przez internet. Tutaj raczej chodzi o informacje no ile jest to mozliwe i jakie ewentualnie wy proponujecie koszty takiej uslugi. No moze tez mialem nadzieje na jakies proste wskazowki ktore moglbym sprobowac w wlasnym zakresie. (pytam tutaj poniewaz uznalem iz na takim forum znajduja sie osoby mniej wiecej kompetentne) Poniewaz wpisujac w google haslo detektyw wyskoczy milion wynikow ale niestety nie mam pojecia ktory z nich jest godnym uwagi, a ktory nie. Pytam o koszty poniewaz nie mozna robic czegos na podstawie oferty jednej osoby. To tak jak z elektrykami badz innymi fachowcami jeden bierze za dana prace kwote X drugi kwote Y. I nie mow mi, ze tak nie jest poniewaz z doswiadczenia wiem, ze tak jest. (a z reguly jest tak, ze ten ktory nie jest zbyt dobrym fachowcem zawyza cene) Co do slow, ze to musi kosztowac. Masz racje nie oczekuje tego, ze ktos to ustali za 40zl. Ale dla jednego cena pod slowami "to musi kosztowac" kryje sie 1000zl dla innego 9000. Slowa , ze cos musi byc drogie to wkoncu tylko pojecie wzgledne. Numer narazie jest wolny ale jak dlugo nie mam pojecie dlatego teraz postanowilem poszukac kogos kto bylby w stanie dokonac tego ustalenia.

redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 2010-02-02, 15:41

Post autor: redaktor » 2011-11-24, 13:46

Icio,
napisz czy nr o którym piszemy to był nr pre-paidowy używany przez tydzień, czy nr był aktywny dłuższy czas np kilka lat, czy osoba która używała numeru była aktywna online?
jakie kroki poczyniłeś w ustaleniu typu biura informacji, Google i inne bazy?

Icio
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 14:54
Lokalizacja: net

Post autor: Icio » 2011-11-24, 14:40

Jest to numer w ofercie oragnge mix ktory byl zarejestrowany. Uzywany byl przez conajmniej 2 lata. "Czy osoba uzywajaca byla aktywana online?" Co masz tym na mysli? Jedyne kroki jakie poczynilem i nie mam pomyslu na inne to, to iz numer niedawno zostal usuniety z bazy i w tym momecie jest wolny. (dowiedzialem sie tego poprostu w punkcie orange).

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Detektyw » 2011-11-24, 20:48

Icio skup się i pisz albo na ogólnym albo na pw.
Napisales to samo i tutaj i tutaj.
De facto... dla mnie sprawa jest nie do załatwienia i basta.
Preferuje kontakt osobisty z klientem w tego typu problemach a nie "konsultacje netowe".
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

Frida
Posty: 3
Rejestracja: 2010-03-15, 11:25

Re: Ustalenie właściciela telefonu.

Post autor: Frida » 2016-02-29, 15:54

Ustalenie właściciela numeru telefonu to ciężka sprawa. Wiele biur odmówiło jednak jedno biuro z Katowic było pomocne. Ustalili adres imię i nazwisko. Jeszcze zdjęcie osoby, podobno mają jakiś swój system. Detektyw z Katowic, ul. Korfantego. Cena 700 - polecam.

Detektyw Wlkp
Posty: 3
Rejestracja: 2016-07-23, 08:13

Re: Ustalenie właściciela telefonu.

Post autor: Detektyw Wlkp » 2017-08-21, 22:01

ustalenie właściciela numeru telefonu- www.detektywtrelka.pl

Kazikdobry
Posty: 66
Rejestracja: 2019-03-12, 10:41

Re: Ustalenie właściciela telefonu.

Post autor: Kazikdobry » 2019-03-12, 10:50

Czy da się to zrobić przez portal na którym pracuje https://www.dobryadres.pl , jak można sprawdzić czy to numer firmowy czy prywatny?

ODPOWIEDZ