Agencja Ex Facto - Warszawa i okolice

Biura detektywistyczne, detektywi, Reklama

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
Mute
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-26, 12:28

Agencja Ex Facto - Warszawa i okolice

Post autor: Mute » 2018-06-26, 12:35

Nasza strona internetowa: http://exfacto.pl

O Nas
Agencja detektywistyczna Ex Facto z centralą w Warszawie świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju i zagranicą.Specjalizujemy się w realizacji zleceń zarówno od klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych, szczególnie tych skomplikowanych, wymagających wiedzy, kwalifikacji i kreatywności. Do każdej sprawy przygotowujemy wnikliwą, indywidualną analizę oraz strategię działania. Zapewniamy realizację zleceń zgodnie z wymogami prawa, najwyższą jakość usług detektywistycznych oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i sprawy. Raporty z realizowanych przez nas spraw cieszą się wielkim uznaniem naszych zadowolonych Klientów , organów i instytucji.

Zespół
Zatrudniamy i współpracujemy z kilkunastoma wybitnymi licencjonowanymi detektywami, specjalistami w różnorodnych dziedzinach wywiadu gospodarczego i sprawach cywilnych. Nasz zespół tworzą zarówno specjaliści w biznesie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w zarządzaniu finansami w korporacjach i w prowadzeniu spółek kapitałowych jak również eksperci informatyki śledczej, technologii i zabezpieczeń. W naszym zespole pracują także prawnicy i psychologowie, co dodatkowo wpływa na wysoką jakość i skuteczność świadczonych usług.

Licencje i pozwolenia
Działamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Firma posiada zezwolenie MSW - wpis do działalności regulowanej o nr. RD-142/2015, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w PZU do kwoty 15 000€, a wszyscy pracujący detektywi działają w oparciu o licencję detektywa wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji oraz inne dodatkowe licencje zależne od specjalizacji.

Zasięg działań
Większość zleceń realizowana jest w obrębie Warszawy i okolic. Jednak czasami na potrzeby śledztwa podejmujemy działania na terenie całego kraju, także w Unii Europejskiej i nie tylko. Specyfika spawy i związanego z nią dochodzenia, czasami wymaga bardzo szerokiego zakresu działań operacyjnych. Nasz zespół prywatnych detektywów jest gotowy i przygotowany do niespodziewanych wyjazdów terenowych, dzięki temu profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania.

Technologia
Czasy, kiedy do pracy prywatnego detektywa wystarczyła wrodzona inteligencja, spryt i podstawowy sprzęt, należą już do przeszłości. Dzisiejsze realia wymagają od tego zawodu o wiele więcej. Nasi technicy operacyjni wspierają realizację spraw dochodzeniowych pracując pod czujnym okiem detektywów, dysponując najnowszym sprzętem, wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną. Dzięki pracy zespołowej nasza Agencja Detektywistyczna Ex Facto działa skutecznie, szybko i profesjonalnie.

Kazikdobry
Posty: 66
Rejestracja: 2019-03-12, 10:41

Re: Agencja Ex Facto - Warszawa i okolice

Post autor: Kazikdobry » 2021-12-29, 13:32

Polecam przeczytać ciekawy artykuł o pracy detektywa https://www.arenka.pl/dobry-detektyw-na ... jsze-cechy

domi.nika
Posty: 106
Rejestracja: 2019-06-27, 12:20

Re: Agencja Ex Facto - Warszawa i okolice

Post autor: domi.nika » 2022-04-21, 10:49

Warto tez miec na wzgledzie finanse jak i wszystko co tyczy sie prowadzenia takiej agencji___________________
https://www.darmowy-katalog-stron-seo.p ... a-dziecka/

ODPOWIEDZ