Ochikara Lublin

Informacje jak zdobyć Licencje, zezwolenie na działalność, materiały i zakres egzaminu w KWP.

Moderatorzy: redaktor, Detektyw

ODPOWIEDZ
alberthus
Posty: 1
Rejestracja: 2010-05-07, 19:31

Ochikara Lublin

Post autor: alberthus » 2010-05-07, 20:00

Witam
Chcę ubiegać się o licencje detektywa. Mam takie pytanie. Może ktoś skończył detektywistykę na uczelni Ochikara w Lublinie. Jak tam jest z nauczaniem, czy dobrze tam przygotowują ludzi do egzaminu? Do Lublina mam ponad 100km i to jest najbliższa uczelnia detektywistyczna w okolicy stąd pisze tego posta bo nie wiem czy szukać sobie mieszkania itp. Dlatego pytam was co sądzicie o tej uczelni?
Proszę o odpowiedź

sugaar
Posty: 6
Rejestracja: 2010-03-17, 21:55
Kontakt:

Post autor: sugaar » 2010-05-09, 16:59

Wykładowcy są ok.Godzin z detektywistyki jest za mało w programie i nikt nie jest w stanie przygotować Cie do egzaminu.Pozostaje samodzielna nauka.
Pozdrawiam

Detektyw
Posty: 120
Rejestracja: 2010-05-19, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Ochikara Lublin

Post autor: Detektyw » 2010-05-25, 15:06

alberthus pisze:Może ktoś skończył detektywistykę na uczelni Ochikara w Lublinie. Jak tam jest z nauczaniem, czy dobrze tam przygotowują ludzi do egzaminu?
Moim zdaniem lepiej przygotować się samemu niż korzystać z takich "zajęć".
Przecież całość materiału obowiązującego na egzaminie znajduje się na stronach poszczególnych WPA KWP (Wydziałów Postępowań Administracyjnych danej Komendy Wojewódzkiej Policji)
alberthus pisze:Dlatego pytam was co sądzicie o tej uczelni?
Mylicie pojęcia, to nie "uczelnia" a maszynka do zarabiania pieniędzy ;-)
Niestety ale tak to wygląda, po drugie..... moim skromnym zdaniem, próbujcie jeśli macie chęć na "zrobienie" L.D. bo jak zmienią się przepisy i egzaminy będą organizowane przez KGP W-wa, to odsetek zdających będzie baaardzo niski. Tak to będzie niestety wyglądało.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w trakcie egzaminu.
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić - Warren Buffet

ODPOWIEDZ